Нападнаха служители на Агенцията по храните с брадва
Нападнаха чиновници на Агенцията по храните с секира при инспекция на нерегламентиран търговски обект в хасковското село Брягово.
Там проверяващите – две дами, се натъкнали на артикули с цени, само че без никаква документи. След като схванал, че ще бъде глобен, притежателят показал експанзия.
Първоначално комерсиалният обект бил тестван от униформени. Те се натъкнали на стоките без документи и повикали чиновниците на Агенцията по храните.
„ Идвайки на терен, двете колежки се натъкват на извънредно нападателно отношение от страна на притежателя. Той ги наскърбява. Нашите колежки са се тормозили, само че са си свършили служебните отговорности ”, изясни шефът на регионалната дирекция на организацията по храните Стойчо Курдов в ефира на Нова тв.
Няма засегнати чиновници. Санкцията за сходна нерегламентирана комерсиална активност е от 2000 до 7000 лв..
Етикети: брадванападение




